O nás - Krbyabsolut

Tomáš Forman - Krbyabsolut
Prejsť na obsah

O nás


Vážení páni a dámy, prostredníctvom našej webovej stránky by sme sa Vám chceli prihovoriť a ponúknuť naše služby.


Firma krby ABSOLUT je síce mladá ,ale skúsenosti a profesionalita je dlhoročná a zaručuje Vám od nás kvalitne odvedenú prácu.


So stavbou krbov sa zaoberáme už viac ako desať rokov a postavili sme už veľké množstvo krbov, a máme veľa spokojných zákazníkov. Preto vieme postaviť krb presne podľa Vašich predstáv alebo predlohy, ktorú si Vy sami vyberiete. Máme v ponuke širokú motivačnú fotogalériu krbov rôznych dizajnov .Staviame moderné, ale aj rustikálne krby.


Je tu možnosť vykurovať celý dom prostredníctvom prieduchov ,čiže hliníkových rúr, ktoré sú vedené z krbu nad stropom ,alebo pod poterom v podlahe do všetkých miestností, a z nich fúka teplý vzduch.

Je tu ďalšia možnosť vykurovania celého domu.
Teplovodnou krbovou vložkou. To znamená že okolo krbovej vložky je nádoba  z hrubého oceľového plechu v korej je voda. Ak sa kúry v krbovej vložke tak oheň zohrieva vodu a prepínací ventil úplne odstaví Váš plynový kotol a krbová vložka zohrieva vodu v
radiátoroch a podlahovom vykurovaní a zohrieva aj úžitkovú vodu.
Takáto teplovodná krbová vložka plnohodnotne nahradí plynový kotol v dome


Zabezpečíme rôzne druhy kamenín na obloženie krbu. Máme k dispozícii aj vzorkovník viacerých druhov kameňa. Kompletne zameriame a obložíme Váš krb kameňom. Sú k dispozícii kvalitné materiály na stavbu krbov, špičkové značky krbových vložiek. Máme veľké zľavy od jednotlivých dodávateľov a preto si môžeme dovoliť spraviť oveľa lepšiu cenu za krb ako ostatní.


Montujeme a zabezpečíme murované ,ale aj nerezové dvojplášťové komíny. Ak máte doma starší komín ,tak ho vieme vyvložkovať nerezovými komínovými vložkami rôznych priemerov podľa potreby.


Našim cieľom je ,aby nebol krb u Vás doma prepychom ,ako je to o krboch známe. Snažíme sa robiť ceny tak ,aby boli krby na stavbách samozrejmosťou ,ako napríklad potery ,omietky alebo elektroinštalácia. Urobíme všetko preto ,aby ste boli spokojní s našou prácou a Vašim krbom.
S pozdravom Tomáš FORMAN

Návrat na obsah